Pişkin Kartuş – Gaziantep Kartuş ve Toner Dolum Merkezi

Mürekkep püskürtmeli yazıcılar bir zamanlar en çok kullanılan çevre birimiydi. Fakat kartuşların yenilerini almak ise çok maliyetli. Bu sebepten insanlar kartuş dolumu konusunda yeni yollar buldu. Bizde Pişkin Kartuş olarak son model cihazlarla insanların kartuşlarını bozmadan dolum yapmaya başladık. Aradan geçen yıllar tecrübemizi ve güvenilirliğimizi artırdı. Bugün Gaziantep’te tanınan ve güvenilen en iyi kartuş ve toner dolum merkezi olmaktan gurur duyuyoruz.

Yazıcı tamiratı konusunda edindiğimiz deneyimler ve aldığımız eğitimlerle firmaların ve bireysel müşterilerin vazgeçilmezi olduk. Onarımını yaptığımız cihazlara belirli bir süre garanti vermekteyiz. Malumunuz elektronik cihazlara her an her şey olabilir. Ama biz her zaman onarımını yaptığımız ürünlerin arkasındayız.

Toner dolumunda çok hassas davranmaktayız. Tonerlerin dolumu yapılırken boş ağırlığı hassas terazi ile tartılar ve ardından dolum yapılır. Dolum yapıldıktan sonra tekrar tartılır ve gerektiği kadar tam dolum yapılır.

Misyonumuz

Kalite Yönetim Standartlarını rehber alarak firmamız büyüme hedeflerini gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyip, onlara daha kullanışlı ve sorunsuz yazıcı, kartuş ve toner seçenekleri sunmaktayız.

Vizyonumuz

Hedefimizi “tek iş yap en iyisini yap” olarak belirledik. Sektörümüzdeki değişim ve gelişmeler doğrultusunda; hizmet kalitemizi arttırarak ve sürekli gelişme göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde müşteri portföyümüzü genişletip, tüm çalışanlarımızın katkılarıyla her zaman iç ve dış denetimlere açık, kaliteli ve dinamik bir iş yeri ortamı sağlıyoruz.